Cem Akkılıç biyografi
Bakın Cem Akkılıç ne söylemiş; Elbette cumhuriyeti yıkmak isteyecekler, onlar üzerlerine düşeni yapıyorlar. Önemli olan; bizlerin ne yaptığıdır!.. Cumhuriyet rejimini yıkmayı kafalarına koyduklarında kendilerine dikensiz gül bahçeleri hayal ettiler. Öyle olmadığını göstereceğiz.
İşte Cem Akkılıç biyografi 

Şakirtlere...

http://takunyalibidocusu.blogspot.com/

Cem Akkılıç popülaritesi sürekli yükseliyor…
Blog dünyası O’nun yıllardır yayınladığı bloglar ile çalkalanıyor. Siyasiler bile onun bloglarına mutlaka uğrayıp, ne yazmış acaba diye bakarak twitter hesaplarında kritik yapıyorlar…

Yaklaşık 7 yıldır çok okunan blog sitelerine imza atıyor Cem Akkılıç ve popülaritesi hiç düşmüyor. Böyle olunca düşmanları da bel altından vuruyor… Asla yılmıyor… Her yazdığı yazı neredeyse olay olup, sosyal medyada konu oluyor. Cem Akkılıç hakkında sahte profil hesapları açılıyor, gerçi kısa sürede sahte oldukları için kapanıyor.

Cem Akkılıç popülaritesi sürekli yükseliyor…

Çünkü yaptığı her şeyi belgeliyor. Gerçekleri keskin üslubuyla aktarıyor. Henüz Türkiye’de O’nun hazırlayıp sunduğu tarzda bir blog sitesi yok. Aslında Cem Akkılıç büyük bir ‘’açığı’’ kapatıyor. Etraf vıcık vıcık yemek blogları, sosyal medya ise sahte hesaplarla doluyken O’nun bloglarını okumak gerçekten keyifli.