Uyanık Türkler


İnternette Uyanık Türkler diye bir grup var. Bu grubun admini Serdar Ateş eski MHP'li ümmetçi bir Kürt vatandaşıdır.  Bu Serdar Ateş eskiden ve çek senet işleri yapan abilerinin yanında takılır, namaz kılar Ata'ya küfürler savururdu.
Şimdi mevcut Hükümete çalışıyor ve kendisini ulusalcı gibi gösteriyor.

Uyanık Türkler isimli grupda, kendisinin ne halt olduğunu çözenlere, montaj Twitter mesajları hazırlayarak tehditler savuruyor. En son bir kadına tehditler savurdu. 

Uyanık Türkler grubu, cemaat için çalışıyor ve ulusalcı insanları çekerek, fişliyor. Çok dikkatli olun.

SAHTE MESAJ ÇETESİ

Şimdi Serdar Ateş hakkında bir kaç twitter ekran görüntüsü veriyoruz.

Ulusalcı bir kadını tehdit ediyor. ''Elimde sana ait mesajlar var'' diyor. O mesajları basit PAINT programı ile hazırlıyorlar. İnsanlar hakkında iftira atmaları bu kadar kolay oluyor. Sonra montajladıkları sözde ÖZEL MESAJLARI  ulusalcı insanlar çekip, fişlemek için kurdukları UYANIK TÜRKLER isimli gruplarda yayınlıyor...

Saf vatandaşlarda o ÖZEL MESAJLARIN montaj olabileceğini akıllarına getiremiyorlar malesef.Şimdi bu herifler hakkında müthiş bir belge daha sunuyoruz. Sahte mesaj çetesi SERDAR ATEŞ bakın neler hazırlamış.  Ümmetçi Murat Kemer ile birlikte SAHTE mesajlar uyarlıyorlar.

TCGtaka571 isimli vatansever twitter kullanıcısını MONTAJ MESAJ ile karalayabileceklerini sanıyorlar.

Sözde TCGtaka571 diyor ki; ben Alper Terzioğlu'yum. O hesap bana ait diyor. Alper hepinizin malumu Atatürk düşmanı bir ümmetçi... İşte bu MONTAJ MESAJ ile akıllarınca TCGtaka571'in Alper Terzioğlu olduğunu kanıtlıyorlar. 

Kazın ayakları öyle değil ama...BALYOZ DAVASINDA yapılan binlerce sahtecilik örneği gibi Serdar Ateş ve kankası Murat Kemer'de çok büyük bir hata yapmışlar. Alper Terzioğlu isimli İslamcı'nın Türkiye'nin en çok okunan blog yazarı Cem Akkılıç olduğunu, hemde ele geçirdikleri SÖZDE ÖZEL mesajla kanıtlıyoruz demişler.

Fakat büyük bir mantık hatası yapıyorlar. MONTAJ olduğu kabak gibi belli oluyor. Çünkü Alper Terzioğlu isimli İslamcı kendi Twitter hesabında Cem Akkılıç'a ait site ve blogların linklerini yayınlamıyor. Tam tersi zaman zaman Cem Akkılıç'a küfürler savuruyor.

Ancak UYANIK TÜRKLER isimli grubun admini Serdar Ateş insanları resmen aptal yerine koyuyor. Attıkları iftiralar ellerinde patlıyor.

BALYOZ davalarında yapılan sahteciliklere verilen isim gibi; ''maddi hata'' içeriyor iftiraları...

UYANIK TÜRKLER grubu hakkında gerçekleri anlatmaya devam edeceğiz.

Fotoğrafın üzerini tıklayarak büyütebilirsiniz.
Artık bu mesajlara yorum bile yapmayacağız. Şeref yoksunu Serdar Ateş demekle yetiniyoruz...

Serdar Ateş'in gerçek yüzü bir kez daha ortaya çıktı.


Uyanık Türkler isimli gruba karşı uyanık olun.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder